ikona ikona ikona ikona

ikonaB2Bikona

CheckCallaDowóz 

Sprawdź. Zamów. Dodaj do oferty.

Współpraca dla firm

Oferta dla firm

Chcesz wzbogacić ofertę sklepu o egzotyczny przysmak na bazie certyfikowanej czekolady rzemieślniczej? Szukasz produktów unikatowych, których próżno szukać w dyskontach? Szukasz pewnego dostawcy z Polski, który dostarczy Ci wyroby zaspokajające gusta wybrednych klientów?

Sopocka Manufaktura Czekolady i Oleju to miejsce, gdzie znajdziesz produkty, które wzbogacą Twoją ofertę o smak, różnorodność i korzyści dla Twojego biznesu.

 

Kto najbardziej skorzysta na współpracy?

 • Palarnie kawy
 • Herbaciarnie
 • Sklepy spożywcze
 • Sklepy z upominkami
 • Piekarnie
 • Sklepy ze zdrową żywnością
 • Sklepy z międzynarodową żywnością
 • Kawiarnie

Dlaczego warto
z nami współpracować?

Zasiewamy ziarno, które może stać się źródłem skuteczności sprzedażowej Twojej oferty. Sprawdź, dlaczego warto wybrać nasze produkty.

Skupieni na jakości

Używamy wyłącznie odmian kakao, które od wieków rosną na danym terenie i oferują niepowtarzalny smak oraz aromat. W przeciwieństwie do innych nie używamy stworzonych przez korporacje odmian nastawionych tylko na duży plon i duży zysk (np. CCN51). 

Wiarygodne 

źródło

Każda czekolada jest sygnowana plantacją, na której rósł kakaowiec wykorzystany do jej produkcji.

Tradycyjne 

metody

Używamy wyłącznie tradycyjnych metod mielenia, takich jak kamienne żarna, dzięki czemu cały proces powstawania czekolady jest maksymalnie naturalny.

Autorskie 

metody

Sopocka Manufaktura to kraftowa marka premium, a jej sekret tkwi w prażeniu i konszowaniu, który znamy tylko my.

Unikatowy 

kształt

Nasza czekolada jest okrągła, dzięki czemu produkt, który zaoferujesz swoim klientom, będzie unikatowy nie tylko ze względu na smak i aromat, ale też wygląd.

Lepszy 

skład

Ze względu na użycie lepszej jakości składników nasze produkty mają większą zawartość aktywnych substancji (jak teobromina), a co za tym idzie silniejsze działanie i smak.

Surowa analiza jakości

Założyciel Manufaktury jest ekspertem, czekoladowym kiperem i prawdziwym miłośnikiem czekolady, więc dba, aby wszystko, co u nas powstaje, odpowiadało jego wysublimowanym gustom.

Powrót do 

korzeni

Nasza manufaktura korzysta z ziaren kakaowca hodowanego na rodzinnych farmach współwłaścicielki Sopockiej Manufaktury - Marthy, gdzie tradycja uprawy kakaowca jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Co oferujemy w ramach współpracy?

Produkcja to dopiero pierwszy krok w kierunku wydobycia pełnego potencjału składników zaklętych w produkcie. Dlatego w ramach współpracy B2B oferujemy również:

 • Solidne opakowaniaPaczki pakujemy z ogromną starannością, aby zminimalizować ryzyko, jakichkolwiek zniszczeń w transporcie.
 • Unikatową recepturęW ramach marki własnej możesz stworzyć dla Ciebie unikatową recepturę, której nie będzie miał nikt inny.
 • Wsparcie przy promocjiPrzy tworzeniu marki własnej pomożemy Ci od A do Z - od receptury, po projekt tabliczki, opakowanie i grafiki.
 • Partię demonstracyjnąNa początku dostaniesz od nas partię demonstracyjną, aby wszystko sprawdzić osobiście i nie narażać się na żadne ryzyko.
 • Łatwość zamówieńKażdą kolejną partię zamówisz wygodnie przez platformę B2B, która upraszcza proces zamówienia i oszczędza Twój czas.
 • Merytoryczną wiedzęOtrzymasz od nas solidną dawkę wiedzy o czekoladzie i materiały promocyjne, aby pokazać swoim klientom, dlaczego warto wybrać produkt.

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Ceremoniał kosztowania czekolady nie powinien trwać kilka sekund. Doskonale rozumiemy, jak ważne są doznania długofalowe, dlatego też w ramach współpracy oferujemy stałą i przewidywalną jakość, której fundament stanowi:

 • Certyfikowane ziarno Do produkcji wykorzystujemy certyfikowane odmiany kakao z upraw ekologicznych.
 • Szkolenia pod okiem najlepszych Naszym nauczycielem w produkcji czekolady jest Luis Amado — międzynarodowy i wielokrotnie nagradzany ekspert od wyrobów z kakao.
 • Pasja i zaangażowanie Dzięki którym tworzymy unikalne receptury, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

 

Opinie

Premium to nie tylko słowo. To suma doświadczeń osób, które doznały prawdziwej przyjemności, co stało się symbolem naszej ponadprzeciętnej jakości.

 

Opinie klientów

"Jako właściciel restauracji, zależy mi na serwowaniu naszym gościom tylko najlepszych produktów. Sopocka Manufaktura dostarcza nam wyjątkowych pralin i czekolad, które idealnie komponują się z naszymi deserami. To współpraca, na której zawsze można polegać."

Piotr Kolny, właściciel restauracji Unicorn Sopot

"Wybierając boxy prezentowe dla moich kluczowych klientów, zależało mi na najwyższej jakości rzemieślniczych produktach - Sopocka Manufaktura całkowicie spełniła moje oczekiwania. Szczerze polecam współpracę."

Chris Simon, CEO, One Life Foods Manchester

 

Zachęcamy do kontaktu

Nasz asortyment jest dostępny przez cały rok, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że pewnego dnia zabraknie Twojej ulubionej czekolady i oleju. 

Kontakt z nami
Zamów próbki
*Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji w Polityka Prywatności.
Zaufali nam
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Skontaktuj się z nami
tel. 517 064 374


E-mail
zamowienia@sopockamanufaktura.pl

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

kliknij tutaj
Kontakt