ikona ikona ikona ikona

ikonaKakao ceremonialneikona

Kakao Ceremonialne - Dziedzictwo Kakaowe z serca Ekwadoru

Serdecznie zapraszamy do odkrycia prawdziwej głębi i bogactwa smaku naszego Kakao Ceremonialnego. Jest to produkt niezwykle bliski naszemu sercu, sporządzany bezpośrednio przez Marthę Coello Morales, współwłaścicielkę naszej manufaktury.

Martha pochodzi z Ekwadoru i jest członkiem rodziny, która od pokoleń jest związana z uprawą kakao. Dziedzictwo, pasja i znajomość tradycji kakao są w naszym produkcie, który jest pieczołowicie przygotowywany zgodnie z rodzinna recepturą Marthy.

 

 

Oferta naszego Kakao Ceremonialnego składa się z trzech unikalnych odmian:

Kakao Amazonas - To prawdziwe kakao ceremonialne, dzikorosnące w sercu Amazonii, pozyskiwane od rdzennej ludności. Wujek Marthy, Pedro, podróżuje swoim kanu wzdłuż rzek Amazonii, aby nabywać ziarna od lokalnych społeczności. Jest to nie tylko transakcja, ale także wymiana doświadczeń, historii i tradycji. Jeżeli szukasz absolutnie autentycznego duchowego doświadczenia, to Kakao Amazonas jest tym, czego potrzebujesz.

Kakao "Ceremonialne" z Los Rios - Choć nie jest to kakao używane w tradycyjnych obrzędach przez rdzenną ludność, jest to jednak wysokiej jakości kakao gatunku Nacional Arriba, uprawiane na małych przydomowych farmach w prowincji Los Rios. To doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności, zdrowia i smaku.

Kakao "Ceremonialne" z Ekwadorskich Farm - Nasz najbardziej dostępny produkt, który czerpie z komercyjnych farm kakao w Ekwadorze. To idealny wybór dla tych, którzy chcą odkryć świat kakao ceremonialnego, ale niekoniecznie szukają najbardziej ekskluzywnego doświadczenia.

 

Bez względu na to, który wariant wybierzesz, każde nasze kakao ceremonialne jest przygotowywane z ogromnym szacunkiem do dziedzictwa kakaowego, zgodnie z tradycją i pasją, które są integralną częścią naszej manufaktury. Otwórz opakowanie i doświadcz prawdziwego smaku Ekwadorskiego Kakao Ceremonialnego.

 

Zaufali nam
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Skontaktuj się z nami
tel. 517 064 374


E-mail
zamowienia@sopockamanufaktura.pl

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

kliknij tutaj
Kontakt